Αιγιάλεια: Όλοι οι σταυροί - Ποιοι εκλέγονται

    Όλα τα αποτελέσματα σταυροδοσίας στα ψηφοδέλτια των Δημοτικών Ενοτήτων. Το μεσημέρι της Δευτέρας δόθηκε στη δημοσιότητα το πρακτικό εκλογής των δημοτικών και κοινοτικών συμβούλων του Δήμου Αιγιαλείας, με τα αποτελέσματα σταυροδοσίας που προέκυψαν από την εκλογική διαδικασία του α' γύρου των δημοτικών εκλογών, την Κυριακή 26 Μαΐου.

    Βάσει λοιπόν των αποτελεσμάτων που δόθηκαν επισήμως από τον πρόεδρο Πρωτοδικών Αιγίου κ. Νικόλαο Μανιώτη, το νέο 33μελές δημοτικό συμβούλιο που θα αναλάβει καθήκοντα από την 1η Σεπτεμβρίου 2019 θα έχει ως εξής:

    ΔΗΜΑΡΧΟΣ: Δημήτρης Καλογερόπουλος

    ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "Αιγιάλεια Τώρα": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ, ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ) ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΑΝΔΡΕΑ, ΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ, ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ, ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ. Από Δημοτική Ενότητα Ακράτας: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Διακοπτού: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Ερινεού: ΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Συμπολιτείας: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ.

    ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "Αιγιάλεια Αύριο": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΓΟΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ, ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Αιγείρας: ΤΟΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Ακράτας: ΓΙΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Διακοπτού: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Ερινεού: ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ. Από Δημοτική Ενότητα Συμπολιτείας ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.

    ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "Ποιοτική Αιγιάλεια": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΥΧΡΑΜΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Ακράτας: ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ. Από Δημοτική Ενότητα Διακοπτού: ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Συμπολιτείας: ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ.

    ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "ΜΠΡΟΣΤΑ για την Αιγιάλεια": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Διακοπτού: ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.

    ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ ΠΟΛΙΣ": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ.

    ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ: "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΡΗ.

    Αναλυτικά τα αποτελέσματα σταυροδοσίας έχουν ως εξής:


    Από τον συνδυασμό ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ
    ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

    Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας
    1) ΤΟΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 811
    2) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 457
    3) ΚΟΥΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 91

    Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
    4) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1291
    5) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 1122
    6) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 1063
    7) ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 930
    8) ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 714
    9) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 690
    10) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 642
    11) ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 636
    12) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 635
    13) ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 628
    14) ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 590
    15) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 564
    16) ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 546
    17) ΔΟΥΣΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 537
    18) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 478
    19) ΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 373
    20) ΤΟΧΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 369
    21) ΚΑΠΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 345
    22) ΤΡΑΝΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 339
    23) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 325
    24) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 276
    25) ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 271
    26) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 271
    27) ΚΑΒΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 232
    28) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 226
    29) ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 208
    30) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 176

    Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
    31) ΓΙΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 1260
    32) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 220
    33) ΝΤΕΡΕΚΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 170
    34) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 154
    35) ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 99

    Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
    36) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 649
    37) ΜΑΓΚΛΑΡΑ-ΚΑΛΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 455
    38) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 412
    39) ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΡΕΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 407
    40) ΜΠΕΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 320
    41) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 230

    Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
    42) ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 564
    43) ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 336
    44) ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 123

    Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
    45) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1049
    46) ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 483
    47) ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 344
    48) ΒΛΑΧΟΥ-ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΥΛΟΥ 246
    49) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 235
    50) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9

    Από τον συνδυασμό « αιγιάλεια τώρα»

    ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
    Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας
    1) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 536
    2) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 63
    3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΛΑΣΙΟΥ 62

    Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
    4 ) ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 908
    5) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ) ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΑΝΔΡΕΑ 885
    6) ΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 775
    7) ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 737
    8) ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 713
    9) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 631
    10) ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 593
    11) ΔΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΛΑΜΠΡΟΥ 512
    12) ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 479
    13) ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 476
    14) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 475
    15) ΓΙΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 416
    16) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 402
    17) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 391
    18) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 353
    19) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 320
    20) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ 257
    21) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 249
    22) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 247
    23) ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 215
    24) ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 204
    25) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 179
    26) ΡΕΚΑΤΣΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 168
    27) ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΤΖΙΟΥΖΕΠΠΑ ΚΑΡΜΕΛΑ (ΜΑΡΙΑ-ΠΙΑ) του ΒΙΤΤΟΡΙΟ 166
    28) ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 142
    29) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 138
    30) ΚΛΙΜΑΤΣΑΚΗ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 127

    Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
    31) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 582
    32) ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 160
    33) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 141
    34) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΗΛΙΑ-ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 129
    35) ΖΙΖΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93

    Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
    36) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 976
    37) ΒΙΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 439
    38) ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 426
    39) ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 417
    40) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 369
    41) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 312

    Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
    42) ΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 654
    43) ΣΑΜΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 201
    44) ΚΙΤΣΑΤΗ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92

    Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
    45) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1075
    46) ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 977
    47) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 801
    48) ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΙΣΤΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 616
    49) ΡΟΥΒΑΛΗ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 521
    50) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΗΛΙΑ 497

    Από τον συνδυασμό ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ ΠΟΛΙΣ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ
    ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

    Εκλογική περιφέρεια Αιγείρας
    1) ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 70
    2) ΦΕΡΡΟ ΑΛΕΞ του ΧΑΡΕΝΤΙΝ 32
    3) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 25

    Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
    4) ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170
    5) ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154
    6) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 130
    7) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
    8) ΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 96
    9) ΑΛΕΥΡΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 88
    10) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ 88
    11) ΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 81
    12) ΞΥΝΟΜΠΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
    13) ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 49
    14) ΓΡΥΛΛΗ-ΤΖΕΛΕΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ 46
    15) ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46
    16) ΜΟΣΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 44
    17) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 43
    18) ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ 40
    19) ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
    20) ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 24
    21) ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 24
    22) ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
    23) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20
    24) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
    25) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19
    26) ΚΟΥΤΟΥΛΑ-ΔΑΔΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ 17
    27) ΡΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
    28) ΚΑΡΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13
    29) ΔΑΝΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
    30) ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 9

    Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
    31) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 180
    32) ΜΠΑΡΙΑΜΑΪ ΕΡΙΟΝ του ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 40
    33) ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35
    34) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20
    35) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8

    Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
    36) ΒΙΛΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 113
    37) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 78
    38) ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 50
    39) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
    40) ΚΑΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
    41) ΠΑΤΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20


    Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
    42) ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 51
    43) ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40
    44) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

    Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
    45) ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 40
    46) ΔΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 37
    47) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 21
    48) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18
    49) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
    50) ΜΑΘΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15


    ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΣΜΟ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

    ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
    Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας
    1) ΛΙΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
    2) ΜΗΛΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
    3) ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13

    Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
    4) ΛΑΪΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 254
    5) ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 106
    6) ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 100
    7) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
    8) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 77
    9) ΜΕΪΝΤΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ συζ. ΑΓΓΕΛΟΥ 63
    10) ΣΧΙΝΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 63
    11) ΧΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 62
    12) ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 58
    13) ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 54
    14) ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
    15) ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48
    16) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 48
    17) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44
    18) ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
    19) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 33
    20) ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΚΟΝΗ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 33
    21) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 31
    22) ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29
    23) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ 25
    24) ΓΑΡΓΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 24
    25) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23
    26) ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22
    27) ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19
    28) ΚΟΡΔΟΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18
    29) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 14
    30) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9

    Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
    31) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 21
    32) ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 20
    33) ΚΥΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ 17
    34) ΜΗΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11

    Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
    35) ΑΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92
    36) ΓΟΥΡΟΥΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
    37) ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΛΟΥΪΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44
    38) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΠΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ 27
    39) ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

    Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
    40) ΜΕΓΑΡΗ ΑΚΡΙΒΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45
    41) ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37
    42) ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26

    Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
    43) ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 176
    44) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 73
    45) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 72
    46) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 54
    47) ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35


    ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ "ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ"

    ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

    Εκλογική περιφέρεια Αιγείρας

    1) ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 202
    2) ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 197
    3) ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 92

    Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
    4) ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 605
    5) ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 599
    6) ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 598
    7) ΓΚΡΕΜΟΥ-ΓΟΥΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 593
    8) ΤΗΛΙΓΑΔΗ-ΒΕΛΑΩΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 577
    9) ΜΠΙΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 570
    10) ΠΙΚΟΥΛΑ-ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ 448
    11) ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ 446
    12) ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 385
    13) ΚΑΜΠΟΥΡΗ-ΜΑΣΑΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 362
    14) ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 342
    15) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 300
    16) ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 293
    17) ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 251
    18) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 230
    19) ΖΑΝΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 229
    20) ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 206
    21) ΧΗΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 204
    22) ΜΠΑΛΙΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 201
    23) ΜΠΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 191
    24) ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 186
    25) ΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 181
    26) ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 164
    27) ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 125
    28) ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 111
    29) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 111
    30) ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 62

    Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
    31) ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 234
    32) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 158
    33) ΠΟΛΥΔΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 116
    34) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ - ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΝΙΚΟΛΑ-ΟΥ 79
    35) ΣΑΛΑΜΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34

    Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
    36) ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 920
    37) ΠΡΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 302
    38) ΦΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 279
    39) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 246
    40) ΣΗΜΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 224
    41) ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 128

    Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
    42) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 302
    43) ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 272
    44) ΚΙΤΣΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 128

    Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
    45) ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 555
    46) ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 467
    47) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 354
    48) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ-ΓΙΑΛΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 288
    49) ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 172
    50) ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 148

    Από τον συνδυασμό ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΙ-ΓΙΑΛΕΙΑΣ (Μ.ΠΡΟ.Σ.Τ.Α)

    ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
    Εκλογική περιφέρεια Αιγείρας
    1) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 281
    2) ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 124
    3) ΚΟΥΒΑΡΑ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 42

    Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
    4) ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 367
    5) ΚΟΙΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 318
    6) ΧΩΡΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 266
    7) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 259
    8) ΑΝΔΡΙΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 223
    9) ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 222
    10) ΣΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 212
    11) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 164
    12) ΛΑΠΑΝΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 164
    13) ΓΚΟΥΛΕΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 141
    14) ΚΟΝΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 128
    15) ΛΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 123
    16) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 123
    17) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 111
    18) ΓΡΙΒΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87
    19) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 87
    20) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 85
    21) ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 76
    22) ΤΣΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68
    23) ΚΟΛΥΒΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
    24) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 64
    25) ΜΠΑΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
    26) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 48
    27) ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΣΤΑ 45
    28) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 31
    29) ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
    30) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

    Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
    31) ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 346
    32) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 115
    33) ΓΑΚΕΛΑ ΑΓΑΠΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 40
    34) ΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 33

    Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
    35) ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 231
    36) ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 66
    37) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56
    38) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 52
    39) ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 49

    Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
    40) ΓΙΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
    41) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
    42) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 42

    Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
    43) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 170
    44) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 115
    45) ΜΕΡΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 85
    46) ΤΡΕΧΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73
    47) ΠΡΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61
    48) ΠΑΣΧΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 38

    πηγή: filodimos.gr

    © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

    HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS